cytat

 
 
 

WICEMISTRZYNIE W PIŁCE SIATKOWEJ

W dniu 1.03.2017 r.  odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt w Błoniu. W turnieju brały udział drużyny z Leszna, Ożarowa, Błonia, Łomianek, Koczarg, Kampinosu.

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach do dwóch wygranych setów. Nasza drużyna dobrze trafiła podczas losowania i w rywalizacji spotkała się z Koczargami i Kampinosem. Wyjście z grupy z pierwszego miejsca gwarantowało nam łatwiejszą walkę w finale. Tak też się stało. Gładko wygrałyśmy dwa mecze i w półfinale spotkałyśmy się z Ożarowem. Trener przeciwniczek był pod wrażeniem serwisów  naszych zawodniczek . Co chwilę były „asy” i mocne zagrywki, które pozwoliły pokonać drużynę przeciwną.

 Teraz czekało nas ostateczne starcie finałowe z gimnazjum z Błonia. Walka była ostra do końca. To my byłyśmy mistrzyniami powiatu w tamtym roku!  Jednak zabrakło w naszym składzie Ani, która była chora i ostatecznie zajęłyśmy drugie miejsce w turnieju.

 

Gratulujemy !

Karolina Kąpińska,

Małgorzata Kosman

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Dnia 4 marca o godzinie 19:00 w siedzibie Centrum Kultury w Łomiankach odbyło się uroczyste wręczenie nagród za konkurs plastyczny pt. ,,Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie". Trzy uczennice naszego gimnazjum Aleksandra Banaszek kl.3a, Olga Sawczuk kl.3a, Weronika Księżakowska kl. 2f  zostały wyróżnione i nagrodzone. Dziewczęta otrzymały nagrody w postaci książek i gadżetów z niezłomnymi bohaterami.

               Gratulujemy naszym uczennicom.

 

__________________________________________________________________________________________
Powiatowy Finał w Piłkę Nożną Halową
 
27 stycznia 2017 roku w Hali ICDS odbył się Powiatowy Finał w Piłkę Nożną Halową. Nasza szkoła zajęła 2 miejsce minimalnie ustępując Gimnazjum z Płochocina. 
 
Naszą szkołę reprezentowali: 
 
Dylicki Sebastian, Kurek Dawid, Żbikowski Antoni, Zawadzki Piotr, Michajłowski Damian, Spieg Patryk, Butryn Jakub, Grzebyk Jakub, Żaboklicki Jakub, Bielicki Szymon, Pacholak Fabian. 

 


 

____________________________________________________________________________
 
Powiatowe zawody - piłka nożna halowa
 
18 stycznia 2017 roku nasza szkoła przystąpiła do eliminacji powiatowych zawodów z piłki nożnej halowej. Po wyrównanym meczu i zaciętej walce odnieśliśmy zwycięstwo 2-1. Dzięki tej wygranej nasza szkoła zagra w finałach zawodów powiatowych 27 stycznia 2017 roku. 

 

 

 

Gimnazjum nr 1 Łomianki - Gimnazjum nr 2 Dziekanów Leśny
     
                                      2-1  (bramki zdobyli: Bielicki, Dylicki) 

 

 

 

W meczu wzięli udział: Piotr Zawadzki, Dawid Kurek, Sebastian Dylicki, Patryk Spieg, Damian Michajłowski, Jakub Grzebyk, Jakub Żaboklicki, Szymon Bielicki, Jakub Butryn, Fabian Pacholak. 
GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w finale

 

____________________________________________________________________________________________

KONKURS BIBLIJNY

Wiktor Żelechowski z kl. 3a zakwalifikował się do II etapu Gimnazjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej Hieronymus 2017 organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gratulacje. 

__________________________________________________________________________________________________________

 

DZIEŃ INTEGRACJI W GIMNAZJUM NR 1 W ŁOMIANKACH

W ramach Dnia Integracji w Naszym Gimnazjum został zorganizowany konkurs dotyczący Wiedzy o Paraolimpiadzie. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy I D Aleksandra Łażewska.

Dodatkowo wyróżniona została uczennica – Aleksandra Szymczak, która wzięła udział w konkursie plastycznym „INTEGRACJA”.

GRATULACJE

 

 


 

 

ZAWODY POWIATOWE W PŁYWANIU

2 grudnia 2016 roku w Ożarowie Mazowieckim odbyły się zawody powiatowe w pływaniu, w których udział wzięli uczniowie z naszej szkoły.

Zawodnicy klas pierwszych mięli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym i 50m stylem grzbietowym, natomiast klasy drugie i trzecie płynęły 50m stylem dowolnym i 50m stylem klasycznym. Dodatkowo wszyscy uczniowie wzięli udział w sztafecie 6x25m stylem dowolnym.

Drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie: Jakub Grzebyk, Kacper Ufel, Filip Jurczyński, Mikołaj Warda, Dawid Terlikowski i Sebastian Szymański zdobyła II miejsce w powiecie.

GRATULUJEMY

 

 

 


 

 

 


 Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Aleksandra Sawicka, Mikołaj Warda, Filip Jurczyński i Wojciech Wyględowski

wzięła udział w 4 edycji Grand Prix Łomianek w pływaniu stylem dowolnym.

Uczniowie zdobyli II miejsce w sztafecie szkolnej 4x50m.

GRATULACJE I PROSIMY O WIĘCEJ

 


 


 

 

 

 


 

- Dnia 15 października 2015 roku odbyły się międzypowiatowe biegi przełajowe w Kamionie. Z naszej szkoły najlepszy wynik uzyskał Piotr Zawadzki, który w swojej kategorii wiekowej był 13. GRATULACJE

 


 

- W Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach, odbywał się szkolny turniej piłki nożnej, w którym rywalizowały między sobą wszystkie klasy. Turniej był podzielony na dwie rundy: jesienną i wiosenną. Uczniowie mieli okazję rywalizować pomiędzy sobą w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair-play, które są głównym motywem powstania tych rozgrywek. Na półmetku rozgrywek rywalizacja wygląda następująco:

 

 

Klasy 1:

  1. 1E -  15pkt.

  2. 1B -  10pkt

  3. 1A -  10pkt

Najlepsi strzelcy:

 1.  Zawadzki ( 1E) -  9 bramek

 2.  Bąbel ( 1E) -  8 bramek

 3. Siejka ( 1B) - 7 bramek

 -  Kozłowski (1E) - 7 bramek

 - Kurnicki (1E) - 7 bramek

 

Klasy 2:

  1. 2B - 10 pkt

  2. 2E -  7pkt

  3. 2A -  7 pkt

Najlepsi strzelcy:

1.  Daniluk ( 2B) - 9 bramek

2. Lindner  ( 2E) - 5 bramek

3. Jabłoński (2D) - 4 bramki

 

Klasy 3:

  1. 3E - 10 pkt

  2. 3A -  5 pkt

  3. 3D -  5 pkt

Najlepsi strzelcy:

1. Pachulczak (3E) - 13 bramek

2. Laszczak  ( 3B) - 10 bramek

3. Szczeczko ( 3E) - 9 bramek

 

 

 Życzymy powodzenia w rundzie wiosennej !!!


 


 

- Reprezentacja szkoły w piłkę nożną 17 grudnia wzięła udział w turnieju mikołajkowym zorganizowanym przez Gimnazjum nr.1 w Izabelinie. Nasza szkoła zajęła 2 miejsce. W turnieju wzięli udział: Igor Jabłoński, Adam Szczeczko, Jakub Brych, Artur Tatko, Jakub Ambroziak, Szymon Lasota, Sebastian Dylicki, Piotr Zawadzki, Kamil Pachulczak oraz Piotr Szymajda.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

 

 


 

 

- W poniedziałek 7 grudnia odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego  organizowany przez nasze gimnazjum. W kategorii chłopców trzecie miejsce zajęli Krystian Łebski (2e) i Kamil Pachulczak (3e).

 

Gratulacje!!!